Poznaj nas

Jesteśmy agencją dla agentów,
organizacją niezależnych profesjonalistów
rynku nieruchomości.

INDEPRO to nowoczesna i profesjonalna, ogólnopolska sieć agencji nieruchomości. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi transakcji na rynku nieruchomości. Kierując się zasadami etyki, skrupulatnie przestrzegamy przepisów prawa oraz chronimy interesy tysięcy obsługiwanych klientów. Nasz pierwszy oddział powstał w 2007 roku w Krakowie, a obecnie działamy na terenie całego kraju i rozwijamy ogólnopolską sieć nie tylko za pośrednictwem placówek własnych, ale również franczyzowych.

Od początku prowadzonej działalności INDEPRO stosuje innowacyjne podejście do świadczonych usług podnosząc standardy jakości obsługi klientów na rynku nieruchomości.

Wprowadzamy innowacyjne usługi i rozwiązania na polskim rynku nieruchomości

Jako pierwsza agencja w Polsce wprowadziliśmy „Program Pasywnego Dochodu” oraz usługi „Kup Bez Prowizji” i „Ekspresowa Sprzedaż”, które są nierozerwalnie kojarzone z marką INDEPRO. Nowatorskie podejście do prowadzonego biznesu daje naszej marce istotną przewagę na tle konkurencji.

Dbając o bezpieczeństwo klientów i stale dostosowując standardy do ich rosnących wymagań, agencja INDEPRO nieustająco szkoli Agentów. Wysiłki zostały docenione już przez tysiące zadowolonych klientów, a uhonorowaniem tych działań są otrzymane nagrody. Naszym Partnerom dostarczamy bezpieczne, korzystne i skuteczne rozwiązania, umożliwiające osiąganie sukcesów na polskim rynku nieruchomości.

Polski kapitał oraz setki listów referencyjnych od zadowolonych Klientów

Działamy na rynku już ponad 10 lat. Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem, która wyrosła i rozwija się na rodzimym gruncie. Nasze działanie jest dostosowane do bieżących i wymagających polskich warunków rynkowych. Dostarczamy najwyższą jakość obsługi. Dowodem tego jest nasza Księga Referencyjna zawierająca blisko 1000 listów polecających podpisanych własnoręcznie przez zadowolonych klientów. Jesteśmy jedną z nielicznych agencji, która może pochwalić się takim uznaniem w oczach klientów.

Nasze fundamentalne wartości

Współpraca

wspólnie osiągamy więcej, ale tylko gdy każdy zyskuje (zasada win-win), umiemy dzielić się
z innymi

Skuteczność

rozpoznajemy potrzeby, angażujemy się, podejmujemy skupione i zorganizowane działania przynoszące korzyści

Uczciwość

przestrzegamy ustalonych reguł
i zasad, wywiązujemy się z podjętych zobowiązań i można na nas polegać

Przynależność

mamy poczucie wsparcia i sami wspieramy innych, a z tym wiążą się korzyści i obowiązki, wspólnie świętujemy sukcesy i uczymy się na błędach

Życzliwość

wyrażamy szczere emocje, budujemy przyjazne relacje, działamy z entuzjazmem i uśmiechem

Rozwój

doskonalimy swoje umiejętności, zdobywamy wiedzę
i doświadczenie, wzbogacamy swoją karierę i życie, to nasz kapitał na przyszłość

Wiara

mamy przekonanie o wartości
i sensie podejmowanych działań, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym

Motto

Wspólnie osiągamy więcej