Opinie

Dominika Skłodowska

 

„Poza szkoleniami wdrożeniowymi mogłam liczyć na wsparcie zespołu. Warto wspomnieć, że to wsparcie nie ograniczało się jedynie do kontaktu z agentami reprezentującymi agencję, z którą współpracowałam. Pomiędzy agentami działającymi w całej sieci INDEPRO panuje wspaniała atmosfera, dzięki temu wielokrotnie korzystałam z doświadczenia osób na co dzień pracujących w innych agencjach organizacji. W INDEPRO poza świetnymi relacjami zawodowymi mają początek przyjaźnie na lata.”

Jak trafiłaś do INDEPRO?

Pewnego wieczoru zdecydowałam się wysłać CV do kliku warszawskich agencji nieruchomości. Pierwszy telefon jaki rano odebrałam był od osoby zarządzającej jedną z agencji INDEPRO, zarówno rozmowa jak i zaprezentowane warunki współpracy pozwoliły mi podjąć szybką ale przemyślaną i co najważniejsze, z perspektywy czasu trafną decyzję.

Czym się zajmowałaś zanim rozpoczęłaś współpracę z INDEPRO?

Miałam epizod związany z pracą w banku oraz w studiu wystroju wnętrz, dużo czasu spędziłam za granicą i koncentrowałam się na wychowaniu mojej pociechy.

Jak oceniasz proces wdrożenia w agencji?

Jestem z grona agentów, którzy nie mięli najłatwiej dlatego zawsze będę powtarzała, że w tej pracy bardzo ważna jest konsekwencja w działaniu. Poza szkoleniami wdrożeniowymi mogłam liczyć na wsparcie zespołu. Warto wspomnieć, że to wsparcie nie ograniczało się jedynie do kontaktu z agentami reprezentującymi agencję, z którą współpracowałam. Pomiędzy agentami działającymi w całej sieci INDEPRO panuje wspaniała atmosfera, dzięki temu wielokrotnie korzystałam z doświadczenia osób na co dzień pracujących w innych agencjach organizacji.

Na co może liczyć agent rozpoczynający współpracę z INDEPRO?

Może przede wszystkim liczyć na nas, na lidera agencji i na to, że nie pozostanie bez wsparcia. W INDEPRO poza świetnymi relacjami zawodowymi mają początek przyjaźnie na lata.

Co możesz doradzić agentom rozpoczynającym współpracę z INDEPRO?

Namawiam do dużej samodyscypliny. Mimo, że nie miałam obowiązku pracy na miejscu w biurze agencji i mogłam swobodnie swoje zadania wykonywać w domu zawsze wolałam pracę wśród pozostałych agentów.

Jak sobie organizujesz dzień pracy?

Zjawiam się rano w agencji aby wspólnie z innymi podsumować miniony dzień i zaplanować kolejny. Wymieniamy się doświadczeniami, opowiadamy o wyznaczonych celach związanych ze spotkaniami. Osoba, która planuje rozpocząć pracę w roli agenta musi zdawać sobie sprawę z tego, że bardzo duża część pracy związana z prezentacjami odbywa się po południu i wieczorem. To czas, w którym klienci kończą swoje obowiązki zawodowe, i mogą skoncentrować się na czymś innym.

Co sądzisz o systemie CRM w INDEPRO?

Według mnie to świetne narzędzie, i już na starcie łatwe w obsłudze. Osoba mająca jakikolwiek kontakt z komputerem i zna działanie przynajmniej kilku podstawowych aplikacji nie będzie miała problemu z używaniem systemu.

Jak oceniasz wysokość prowizji dla agenta?

W mojej opinii i na podstawie rozeznania wśród innych agencji INDEPRO działa według najlepiej przemyślanego modelu, w którym zaangażowany i systematyczny agent jest w stanie zarobić niebagatelne kwoty.